Laureaci międzynarodowych konkursów Juliusza Zarębskiego w latach 2000 - 2017

Podczas 16 lat historii Konkursów im Juliusza Zarębskiego słyszeliśmy wielu wspaniałych młodziutkich wykonawców. Niektórzy z nich po sukcesach w Konkursie Zarębskiego budowali z sukcesem swoją karierę estradową na świecie zdobywając wyróżnienia i laury na międzynarodowych estradach konkursowych. Są wśród nich wielokrotni laureaci naszych konkursów, m. in.:

Szymon Nehring

otrzymał wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim w Warszawie (2015) i I nagrodę w Konkursie Pianistycznym im. Artura Rubinsteina w Tel Avivie (2017).

Krzysztof Książek

finalista Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie (2015). Koncertował m.in. w Japonii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech, RPA i USA. Laureat III nagrody w I Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim na instrumentach z Epoki” (2018).

Andrzej Wierciński

uczestnik Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie (2015), zdobywca I nagrody Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Fr. Cho-pina w Warszawie (2015)

Piotr Pawlak

uczestnik Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie (2015). Koncertował m.in. w Hiszpanii, Niemczech, na Litwie, w Gruzji, Danii oraz Austrii. Laureat I Nagrody w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fr. Chopina w Darmstadt (2017).

Celina Kotz

finalistka Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego w Poznaniu (2016). Bierze udział w licznych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach skrzypcowych zdobywając czołowe lokaty.

Arisa Onoda (Japonia)

wielokrotna laureatka międzynarodowch konkursów pianistycznych w Azji, uczestniczka Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie (2015).

Każda kolejna edycja konkursu przynosi nowe odkrycia artystyczne. Co przyniesie 2017?

Kontakt

  • WARSZAWSKA 73, 05-092 ŁOMIANKI
  • +48 601 658 020
  • lucpin@o2.pl

formularz zgłoszeniowy

Close Menu