WYNIKI XVII MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MUZYCZNEGO

im. Juliusza Zarębskiego

23-29 października 2017 r.



Fortepian Solo Kategoria A

Miejsce 1

Bartosz FRYDEL
Miejsce 2

Joanna Maja JASNOWSKA
Miejsce 3

Alicja ZAKRZEWSKA

Wyróżnienia

Maksymilian MANICKI, Aleksandra ZIORA - za szczególną muzykalność






Fortepian Solo Kategoria B

Miejsce 1

Anna URZĘDOWSKA
Miejsce 2

-
Miejsce 3

Jan Piotr ABRAMCZYK

Wyróżnienia

Lena JUSZKIEWICZ, Andrzej KWAS






Fortepian Solo Kategoria C

Miejsce 1

Yang SHIWEN
Miejsce 2

Dana BALTRUSHAITITIE
Miejsce 3

Gabriela BORTNOWSKA

Wyróżnienia

Lena MICHAJŁÓW






Fortepian Solo Kategoria D

Miejsce 1

Martyna WŁODARCZYK
Miejsce 2

Julia BORTNOWSKA
Miejsce 3


Wyróżnienia

-






Fortepian Solo Kategoria E

Miejsce 1

-
Miejsce 2

-
Miejsce 3

Justyna WRÓBLEWSKA

Wyróżnienia

Anna GORBACZ





 


Duet Fortepianowy Kategoria młodsza

Miejsce 1

Patrycja RYBAK
Natalia ZIELIŃSKA
Miejsce 2

-
Miejsce 3

-

Wyróżnienia

Maciej BOGDAŃSKI / Dominik KLEINA
Aleksandra NOWACZYK / Julia KUDAJ
Anna MĄCZEWSKA / Maria MĄCZEWSKA






Duet Fortepianowy Kategoria starsza

Miejsce 1

-
Miejsce 2

-
Miejsce 3

-

Wyróżnienia

Gabriela BORTNOWSKA
Julia BORTNOWSKA






Soliści: Skrzypce Kategoria A

Miejsce 1

Marianna PAZHIK
Miejsce 2

-
Miejsce 3

-






Soliści: Skrzypce Kategoria C

Miejsce 1

Marcel GROBLEWSKI
Miejsce 2

Natalia WOJCIECHOWSKA
Miejsce 3

Inga WAWRZYNKOWSKA






Soliści: Skrzypce Kategoria D

Miejsce 1

Semen SŁOBODIANIUK
Miejsce 2

Zuzanna KUKLIŃSKA, Michał ORLIK (ex aequo)
Miejsce 3

-






Soliści: Skrzypce Kategoria E

Miejsce 1

-
Miejsce 2

Zuzanna BUDZYŃSKA
Miejsce 3

-






Soliści: Wiolonczela Kategoria A

Miejsce 1

Weronika BARBACHOWSKA
Miejsce 2

-
Miejsce 3

Helena KALINOWSKA






Soliści: Wiolonczela Kategoria B

Miejsce 1

-
Miejsce 2

Monika KRAWCZEWSKA
Miejsce 3

-






Soliści: Wiolonczela Kategoria D

Miejsce 1

Szymon SZOPA
Miejsce 2

Anna FENDER
Miejsce 3

Katarzyna TARKOWSKA






Soliści: Wiolonczela Kategoria E

Miejsce 1

Martin SCHUBERT
Miejsce 2

Jakub GRZELACHOWSKI
Miejsce 3

-

Wyróżnienia

Julia FANGRAT
Patrycja MACHAŁA






Zespół Kameralny kategoria C

Miejsce 1

Dana BALTRUSHAITITIE
Oleksandra KHMARA
Miejsce 2

Małgorzata BOBIŃSKA
Julia ARMIŃSKA
Aleksander MISIAK
Miejsce 3

Wiktoria SIKORSKA
Jan SOBCZAK






Zespół Kameralny kategoria D

Miejsce 1

Wojciech PRAŻUCH
Lena MICHAJŁÓW
Miejsce 2

-
Miejsce 3

Maria CZOK
Nastasja PINKOSZ

Zoriana MYLIAVSKA
Alisa ZAIKA
Stefania YASNOHORODSKA

(ex aequo)






Zespół Kameralny kategoria E

Miejsce 1

Zuzanna BUDZYŃSKA
Szymon OGRYZEK

Karolina LE
Michał OCHAB

(ex aequo)
Miejsce 2

-
Miejsce 3

Jakub GRZELACHOWSKI
Justyna GRZELACHOWSKA

Wyróżnienia

Tomas VASUT
Vaclav KOLEK
Martin SCHUBERT
Jaroslav CVEK






Specjalne wyróżnienie dla pianistów


Renata Ardasevova
Krzysztof Stanienda
Ludmiła Wojnarowska-Tesarowicz
Halina Staszak- Gut